Denisi

Denisi смотреть последние обновления за сегодня на .

Denisi - Ca m'bone ft Marseli (Official Video)

1716511
23269
195
00:02:52
03.02.2023

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗗𝗲𝗻𝗶𝘀𝗶 - 𝗖𝗮 𝗺'𝗯𝗼𝗻𝗲 𝗳𝘁 𝗠𝗮𝗿𝘀𝗲𝗹𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗘𝗡𝗜𝗦𝗜's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗔𝗟𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗦𝗨𝗟𝗔 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗔𝗟𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗦𝗨𝗟𝗔 🎥 Video by: 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗗𝗘𝗡𝗜𝗦𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗙𝗥𝗘𝗗 𝗦𝗨𝗟𝗔 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & ©️ DENIS OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #DenisiMarseli #CaMbone #Folé

Denisi

963204
7512
406
00:06:03
14.04.2014

Kerkuar nga babai i Denisit! teksti & muzika. Marjol Rrapaj! sponsor: Babai i Densit! kontakt. Marjol Rrapaj. 0696603555 Per ju qe nuk jeni te informuar. Keto jane kenge te dedikuara. Nga une nuk mund te kendohet kurre nje kenge vajtimi neper dasma, e gezime! Flm dhe respekt nese me kuptoni!

DENNY - Audi RS

67702
1158
40
00:02:33
15.05.2023

NEW SINGLE "AUDI RS" by Denny OUT NOW

Denisi diss Mecit

2090
19
2
00:02:21
04.11.2022

Ca M'Bone

584645
5356
0
00:02:52
11.02.2023

Provided to YouTube by Fole Publishing Ca M'Bone · Denisi · Marsel Ca M'Bone ℗ 2023 Fole Publishing Released on: 2023-02-03 Main Artist: Denisi Main Artist: Marsel Producer: Alfred Sula Composer: Denisi Auto-generated by YouTube.

Denisi diss Belizit

1257
10
1
00:01:33
04.11.2022

Denisi - Mke Harru (Official Video)

217508
2873
40
00:03:26
20.11.2021

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Listen and watch the latest music video from Denisi. ✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗘𝗡𝗜𝗦𝗜's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗚𝗦𝗠 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦 🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗔𝗥𝗗𝗜 𝗠𝗡𝗘𝗥𝗜 🎵 Lyrics by: 𝗦𝗔𝗥𝗗𝗜 𝗠𝗡𝗘𝗥𝗜 🎥 Video by: 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗗𝗘𝗡𝗜𝗦𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗦𝗔𝗥𝗗𝗜 𝗠𝗡𝗘𝗥𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗗 𝗘 𝗬 𝗭 Ø 𝗛 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & ©️ DENIS OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Denisi #YouForgotMe #Folé

Denisi Naiv | Silly Dennis Story | Perralla Shqip @AlbanianFairyTales

543340
3100
0
00:09:35
27.06.2020

Denisi Naiv | Silly Dennis Story in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | Perralla Shqip | 🤍AlbanianFairyTales ► Parental guidance: Some material of this video may not be suitable for children’s Below 13 years of age. ► Këshillim Prindëror : Pjesë të kësaj videoje mund të jenë të papërshtatshme për fëmijë nën moshën 13 vjeç ★ Subscribe us on YouTube : 🤍 ★ Like us on Facebook : 🤍 ★ Follow us on Instagram : 🤍 ★ Twitter : 🤍 ★ Google Plus : 🤍 Watch Children's Stories in English on our English Fairy Tales Channel : 🤍 💙 Shikoni më shumë video 💙 Watch More Videos in Albanian 💙 ► Mama dhia dhe 7 kecat Fëmijët Tregime - Wolf And The Seven Little Goats : 🤍 ► Hansel dhe Gretel - Hansel And Gretel : 🤍 ► Tre derrkucat e vegjel - Three Little Pigs : 🤍 ► Rapunzel Shqip - Rapunzel : 🤍 ► Hirushja Shqip - Cinderella : 🤍 ► Piter Pan Shqip - Peter Pan : 🤍 ► Këpucët e kuqe - Red Shoes : 🤍 ► Bukuroshja e fjetur - Sleeping Beauty : 🤍 ► Rumpelstiltskin in Albanian : 🤍 ► Ali Baba dhe dyzet hajdutet - Alibaba and 40 Thieves : 🤍 ► Dielli dhe Hena - Sun And The Moon : 🤍 ► Ninulla për foshnje - Lullubay for Babies : 🤍 ► Mbretëresha e Dëborës - Snow Queen : 🤍 ► Vajza e vogël me kesule të kuqe - Little Red Riding Hood : 🤍 ► Miushia e vogël që ishte Princesh | A Little Mouse Who Was A Princess : 🤍 ► Borebardha dhe shtate xhuxhat - Snow White And The Seven Dwarfs : 🤍 ► Magjistari i Ozit - Wizard of Oz : 🤍 ► Dymbëdhjetë Princeshat balerina - 12 Dancing Princess : 🤍 ► Aladini dhe llampa e mrekullueshme - Aladdin and The Magic Lamp : 🤍 ► Pinoku Shqip - Pinocchio : 🤍 ► Disclaimer The Albanian Fairy Tales Channel and all of its videos are not “directed to children” within the meaning of Title 16 C.F.R. § 312.2 of CHILDREN'S ONLINE PRIVACY PROTECTION ACT (USA) are not intended for children under 13 years of age. Albanian Fairy Tales CHANNEL and its owner(s), agents, representatives, and employees do not collect any information from children under 13 years of age and expressly deny permission to any third party seeking to collect information from children under 13 years of age on behalf of Albanian Fairy Tales CHANNEL. Further, Albanian Fairy Tales CHANNEL denies any and all liability or responsibility for the practices and policies of YouTube and its agents and subsidiaries, or any other affiliated third party, regarding data collection. ► Mohim i përgjegjësive Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) e të gjitha videot e saj nuk ju drejtohen “ drejtëpërdrejtë” fëmijëve nën moshën 13 vjeç në kuptimin e kapitullit 16. C.F.R e 312.2 (Akti i mbrojtjes së privatësisë online të fëmijëve) (SH.B.A). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel)dhe pronarët e saj , agjentët, përfaqësusesit, e të punësuarit, nuk grumbullojnë asnjë informacion nga fëmijët nën moshën 13 vjeç dhe shprehet se i mohon cdo pale të tretë të grumbullojë informacion nga fëmijë nën moshën 13 vjeç në emër të Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) gjithashtu nuk mban përgjegjësi për praktikat dhe politikat e YouTubit dhe agjentëve apo filialeve te tij, ose çdo pale të tretë të lidhur me të për sa i përket grumbullimit të të dhënave.

Denisi flirton me Isidën. Juria meket në të qeshura nga reagimi.... E Diell 08/05/2022

2723
7
1
00:05:59
08.05.2022

Autor: Graciano Tagani Prezanton: Nevina Shtylla Juria: Esdalin Gorani, Isida Mollaymeri, Enada Vaso, Graciano Tagani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Denisi e thotë troç: Po të ishte Beniada në lojë, do e puthja.. E Diell 03/07/2022

8429
70
2
00:02:04
03.07.2022

Autore: Argjira Spanca Moderatore: Argjira Spanca Juria: Beniada Nishani E ftuar: Nevina Shtylla Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Denisi - Naqe (Official Video)

28390
629
31
00:02:56
14.07.2019

Denisi "Naqe " , available in Aona Music. 𝘄𝗲𝗰𝗼 - 🤍 Music & Arrangement by :Sardi Mneri Production by: GsM Record's Lyrics by : Ronaldo Shtylla Mix & Mastering by : Naldi & GsM Record's Saks : Klidi Loca Video by : Chill Production 𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰𝘀 : Naqe Oj cike ty mos nin Merre mo kadale Je ilaci gjakut tim Sblej dashni me pare Oj cike ty mos ta nin Merre mo kadale Ndjenjat per ty skan mbarim Le ta din krejt ashiqare Xhane xhane shpirtit tim Xhane xhane jo sdu tjeter A beson ne dashuri Sa po m’dhem dashnia vjeter Vec pak moj naqe O vec pak moj naqe Jena tuj knaqe O jena tuj knaqe 𝗙𝗢𝗟𝗟𝗢𝗪 - Denis instagram: 🤍 𝗙𝗢𝗟𝗟𝗢𝗪 - 🤍AonaMusicShqip : 🤍 #Denisi #AonaMusic #Naqe

Marsel - Megalluks

6675467
47426
416
00:02:22
29.12.2022

Artist: Marsel - Megalluks Music: A.R Production Lyrics: Marsel Video: THEDIRECTOREXH Sponsor: LOCO Rental Publisher: 🤍AlmusMusic Marsel performing his official single "Megalluks" All rights are reserved © Marsel, Almus Music! #marsel #almusmusic

Top News - Denisi që rreh vajzat në rrugë…!/ Arrestohet nga policia, 9 kallëzime penale

9467
37
9
00:00:48
27.03.2022

Më në fund është arrestuar 30 vjeçari që ishte kthyer në tmerrin e rrugëve të Tiranës, teksa rrihte vajza të panjohura për të. Pas shumë denoncimeve, Policia identifikoi dhe arrestoi të riun nga Tirana, që sulmoi pa asnjë motiv një ditë më parë në rrugën Myslym Shyri në Tiranë. Ai është Denis Telo. Vajzat 26 dhe 29 vjeç kanë bërë denoncimin në polici, ku kanë deklaruar se 30-vjeçari i ka goditur me grushte pa arsye po në këtë rrugë, rast i cili është bërë publik dhe në rrjete sociale. Vetë vajzat thanë, se nuk e njihnin personin dhe as kishin pasur ndonjëherë kontakt me të. Ndërkohë dje në media u publikuan pamje ku shihej se si 30-vjeçari afrohet te vajzat që janë duke ecur në trotuar dhe fillon t’i gjuajë me grushta. I riu dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe është përfshirë dhe më herët në ngjarje të tilla, por deri më dje vijonte të endej i lirë nëpër rrugë. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Policia#Dhunimi#TopChannel

DENISI MPAGANZE WANAUME WALIVYO

324
3
0
00:15:21
15.09.2021

SUBSCRIBE kwa kubofya maandishi mekundu SUBSCRIBE. Asante

Denisi 30 Vjeç - Datelindja e Plote

4783
39
4
02:14:13
18.04.2021

Dasmat Shqiptare 2020 Martesa në traditën popullore shqiptare është konsideruar nga zakonet më të dëshiruara, një zakon gëzimi. Dasmat shqiptare sikurse edhe ceremoni të tjera apo rituale të jetës, karakterizohen nga tipare krahinore, tipare disa herë aq të ndryshme, saqë përbëjnë habi tek krushqit e tjerë. Por, martesat e të rinjve nga krahina të ndryshme si dhe lëvizjet e shumta të popullsisë kanë bërë që ritualet e tyre të afrohen gjithnjë e më tepër, të japin dhe të marrin. Porosia e “prindërve” se “vajza duhet të mësojë zakonet e shtëpisë së burrit që të mos turpërohet”, e kanë një fillesë që në mënyrën e nisjes së jetës së përbashkët bashkëshortore, madje, që kur nusja “bën këmbë”. Por, nga ana tjetër, shqiptarët që nuk janë karakterizuar si popull liberal në pranimin e zakoneve të mikut , gjithnjë e më tepër po e humbasin këtë tipar dhe po “tolerojnë” mes tyre. Zakoni i tjetrit gjithnjë e më pak shkakton rrudhje buzësh, e gjithnjë e më shumë, buzëqeshje e kureshti. Sepse, jemi më interesant duke qenë të ndryshëm dhe ia vlen të mbetemi të ndryshëm… Shto ne facebook: 🤍 Per me shume inforamcion me kontaktoni ne facebook Dasma Wedding live Dasma Wedding Event, Tirane, Albania, Europe #tirana #albania #dasmashqipetare #dasmat2020 #shqiperi #shqiperia #tirane

Denisi në Audicionin e Fshehur | Epilog | The Voice Kids Albania 2018

17051
174
5
00:03:53
28.04.2018

The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin? Vizitoni faqen zyrtare - 🤍 Për më shumë video regjistohuni në - 🤍 THE VOICE KIDS ALBANIA - SOCIAL MEDIA Facebook - 🤍 Twitter - 🤍 Instagram - 🤍 SnapChat - 🤍 ÇFARË ËSHTË "THE VOICE KIDS ALBANIA" "The Voice" mban firmën e "Talpa International Productions" dhe promovon zërat më të mirë të muzikës së lehtë, që duan të lançohen në tregun muzikor. Ky kompeticion bazohet vetëm tek "zëri" i konkurrentit, gjë që e bën të dallojë nga formatet e tjera në botë.

Denisi Freestyle #1 - Xhoni Black (prod. by Rrezet_ beatz)

161
5
1
00:00:54
02.05.2022

Ska me fort ska g ska 💪🏾

Denisi 30 Vjeç - Pjesa e parë Datelindja

7182
50
3
01:06:13
16.04.2021

Dasmat Shqiptare 2020 Martesa në traditën popullore shqiptare është konsideruar nga zakonet më të dëshiruara, një zakon gëzimi. Dasmat shqiptare sikurse edhe ceremoni të tjera apo rituale të jetës, karakterizohen nga tipare krahinore, tipare disa herë aq të ndryshme, saqë përbëjnë habi tek krushqit e tjerë. Por, martesat e të rinjve nga krahina të ndryshme si dhe lëvizjet e shumta të popullsisë kanë bërë që ritualet e tyre të afrohen gjithnjë e më tepër, të japin dhe të marrin. Porosia e “prindërve” se “vajza duhet të mësojë zakonet e shtëpisë së burrit që të mos turpërohet”, e kanë një fillesë që në mënyrën e nisjes së jetës së përbashkët bashkëshortore, madje, që kur nusja “bën këmbë”. Por, nga ana tjetër, shqiptarët që nuk janë karakterizuar si popull liberal në pranimin e zakoneve të mikut , gjithnjë e më tepër po e humbasin këtë tipar dhe po “tolerojnë” mes tyre. Zakoni i tjetrit gjithnjë e më pak shkakton rrudhje buzësh, e gjithnjë e më shumë, buzëqeshje e kureshti. Sepse, jemi më interesant duke qenë të ndryshëm dhe ia vlen të mbetemi të ndryshëm… Shto ne facebook: 🤍 Per me shume inforamcion me kontaktoni ne facebook Dasma Wedding live Dasma Wedding Event, Tirane, Albania, Europe #tirana #albania #dasmashqipetare #dasmat2020 #shqiperi #shqiperia #tirane

Denisi Trenit Laco Tayfa COVER

6745
72
1
00:04:02
07.11.2019

LIVE DASEM

Dritan Shortaj

1378255
8546
503
00:09:01
24.09.2014

Kerkuar nga vellezerit e Dritan Shortaj! teksti & muzika. Marjol Rrapaj! sponsor: vellezerit e Dritanit. kontakt. Marjol Rrapaj. 0696603555 Per ju qe nuk jeni te informuar. Keto jane kenge te dedikuara. Nga une nuk mund te kendohet kurre nje kenge vajtimi neper dasma, e gezime! Flm dhe respekt nese me kuptoni!

Denisi & Rita - Ti dhe unë | Netët Live | Nata 1 | The Voice Kids Albania 2018

19007
142
11
00:04:05
24.03.2018

Dren Abazi & Anjeza Shahini - Ti dhe une The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin? Vizitoni faqen zyrtare - 🤍 Për më shumë video regjistohuni në - 🤍 THE VOICE KIDS ALBANIA - SOCIAL MEDIA Facebook - 🤍 Twitter - 🤍 Instagram - 🤍 SnapChat - 🤍 ÇFARË ËSHTË "THE VOICE KIDS ALBANIA" "The Voice" mban firmën e "Talpa International Productions" dhe promovon zërat më të mirë të muzikës së lehtë, që duan të lançohen në tregun muzikor. Ky kompeticion bazohet vetëm tek "zëri" i konkurrentit, gjë që e bën të dallojë nga formatet e tjera në botë.

Denisi, zëri më i mirë në “The Voice Kids” - Top Channel Albania - News - Lajme

41101
339
77
00:02:12
21.04.2018

Denisi është zëri. Zëri më i mirë i Shqipërisë për fëmijë dhe fituesi i kupës së artë të “The Voice Kids” u shpall konkurrenti i skuadrës Miriam, Denis Bonjaku.

Grupi Ballkanika - Mora rrugen per Itali (Denisi)

19200
63
0
00:02:41
28.12.2011

Untitled_000142

DENISI MPAGAZE -KAMA SIYO YA LAZIMA YAPUNGUZE TU.

324
7
0
00:00:54
06.03.2023

#denismpagaze #mpagazedenis #denismpagazetv

DENISI MPAGAZE- SIRI AMBAZO UNAZIKOSA KUTOKA KIMAISHA

4972
46
6
00:10:00
14.01.2022

#UhaiOnlineTv CONTACT UHAI MEDIA +255 752 348 789 E-mail- radiouhaioffice🤍gmail.com PLAY LIST ZETU........ MAFUNDISHO YA NENO LA MUNGU 🤍 HABARI 🤍 FIKIRI TOFAUTI 🤍 MAKALA FIKRA TUNDUIZI 🤍 SHUHUDA 🤍 FAHAMU ZAIDI YA JANA 🤍 SIMULIZI ZA VITABU 🤍 BIBLIA YANGU 🤍 NYIMBO ZA INJILI 🤍 #LifewordTanzania

Starton "Paso Euro 2020" në "TAR". Denisi dhe Albana ju zbulojnë rrugëtimin 1-mujor të futbollit.

135
1
0
00:30:31
12.06.2021

- - - Në një maratonë nga ora 20:00 deri në 21:00, çdo ditë, Denisi dhe Albana do të sjellin rezultatet e ndeshjeve, ngjarjet më interesante dhe komentojnë ata që do jenë në vëmendjen e të gjithëve përgjatë këtij muaji. Denis Dyrnjaja Albana Ruçi Endri Kaçaçi Dj Ankloe 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #PasoEuro2020

Mimi Denisi - Anna Karenina (finale) très syngloñistique!

56778
118
74
00:00:50
04.02.2011

Η μεγάλη μας ηθοποιός σ'ένα συγκλονιστικό ρεσιτάλ ερμηνείας εκτελεί (τον) Λέοντα Τολστόι. Πάνω στο κρεσέντο της Μιμής (και για καλή μας τύχη) επεμβαίνει το τρένο δίνωντας ένα τέλος στον σπαραγμό της τραγωδού.

Gala 01 02 2009 mimi denisi

10597
28
4
00:44:28
12.08.2012

🔴LIVE: Kibu Denisi kujiunga na Yanga...???

26664
135
8
00:01:21
13.06.2021

Share, Support, Subscribe!!! Subscribe: UC-4fDfmsXy9hIcEmPKbARIQ Youtube: 🤍 Twitter: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Google Plus: 🤍

Denisi 30-Vjeç - Slideshow 2 me foto | Datelindje

1391
11
0
00:06:38
17.04.2021

Dasmat Shqiptare 2020 Martesa në traditën popullore shqiptare është konsideruar nga zakonet më të dëshiruara, një zakon gëzimi. Dasmat shqiptare sikurse edhe ceremoni të tjera apo rituale të jetës, karakterizohen nga tipare krahinore, tipare disa herë aq të ndryshme, saqë përbëjnë habi tek krushqit e tjerë. Por, martesat e të rinjve nga krahina të ndryshme si dhe lëvizjet e shumta të popullsisë kanë bërë që ritualet e tyre të afrohen gjithnjë e më tepër, të japin dhe të marrin. Porosia e “prindërve” se “vajza duhet të mësojë zakonet e shtëpisë së burrit që të mos turpërohet”, e kanë një fillesë që në mënyrën e nisjes së jetës së përbashkët bashkëshortore, madje, që kur nusja “bën këmbë”. Por, nga ana tjetër, shqiptarët që nuk janë karakterizuar si popull liberal në pranimin e zakoneve të mikut , gjithnjë e më tepër po e humbasin këtë tipar dhe po “tolerojnë” mes tyre. Zakoni i tjetrit gjithnjë e më pak shkakton rrudhje buzësh, e gjithnjë e më shumë, buzëqeshje e kureshti. Sepse, jemi më interesant duke qenë të ndryshëm dhe ia vlen të mbetemi të ndryshëm… Shto ne facebook: 🤍 Per me shume inforamcion me kontaktoni ne facebook Dasma Wedding live Dasma Wedding Event, Tirane, Albania, Europe #tirana #albania #dasmashqipetare #dasmat2020 #shqiperi #shqiperia #tirane

sistemi Denisi

5
1
0
00:10:04
08.03.2021

Nkane denisi Mbele ya Benchi la ufundi

52
0
0
00:00:25
30.12.2021

Nkane denis Yanga Moja

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Denisi Soon 문항 when вселенная 泰妹 洪水 zero_one simba memes 男舟 Iraq khaled siddique 레진 Simple recipe клипы 价格 kiyo Anime AMV 安欣 Cyprus